SKONTAKTUJ SIĘ CONTACT US
PL EN

Spory

Praktyka procesowa jest jedną z naszych najważniejszych specjalizacji. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów gospodarczych, budowlanych, odszkodowawczych, o zapłatę i pracowniczych.

Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi i w arbitrażu.

Prowadzimy postępowania zagraniczne, w tym windykację należności na całym obszarze Unii Europejskiej, a przede wszystkim we Francji.

Nieruchomości

Oferujemy pomoc prawną deweloperom, uczestnikom procesu budowlanego, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym oraz osobom fizycznym działającym na rynku nieruchomości.

Doradzamy w transakcjach obrotu nieruchomościami i najmu. Pomagamy przeprowadzić proces deweloperski od fazy inwestycji do zakończenia sprzedaży. Zajmujemy się uregulowaniem stanu prawnego nieruchomości.

Reprezentujemy klientów branży budowlanej i nieruchomości w sporach.

Start-up

Wspieramy przedsiębiorczość. Pomagamy zarejestrować firmę, zapewniamy siedzibę, uzyskujemy pozwolenia niezbędne do prowadzenia działalności, oferujemy pełną obsługę prawną i księgową.

Start-upom pomagamy w pozyskaniu finansowania i budowaniu konstruktywnych relacji z inwestorem.

Klientom zagranicznym zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem działalności w Polsce.

Obsługa korporacyjna

Świadczymy bieżącą obsługę spółek i ich organów.

Przygotowujemy dokumentację korporacyjną, reprezentujemy klientów w postępowaniach rejestrowych i w sporach pomiędzy wspólnikami. Zajmujemy się całością zagadnień wewnątrz firmy, w tym sprawami pracowniczymi.

Nasi stali klienci korzystają z atrakcyjnych pakietów indywidualnej opieki prawnej. Mają też dostęp do platformy CRM, która umożliwia kontrolę nad ich sprawami prowadzonymi przez kancelarię oraz bezpośredni wgląd do ich dokumentów prawnych.

Doradztwo transakcyjne

Przeprowadzamy transakcje typu M&A. Specjalizujemy się w łączeniu i przekształceniach spółek, a także w realizacji innych działań restrukturyzacyjnych. Doradzamy przy umowach sprzedaży udziałów i akcji oraz przy umowach inwestycyjnych.

Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi i partnerami biznesowymi w Europie i na świecie realizujemy projekty transgraniczne.

Audyt prawny

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji audytów przedzakupowych obejmujących spółki z różnych branż oraz nieruchomości przeznaczone pod projekty mieszkaniowe.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów, jak i do właścicieli zamierzających przygotować do sprzedaży własny biznes.

Dla prawnika in-house

Pomagamy w opracowaniu procedur usprawniających zarządzanie ryzykiem prawnym wewnątrz organizacji.

Prawnikom in-house korzystającym z naszych usług dostarczamy narzędzia ułatwiające codzienną pracę. Udostępniamy platformę CRM, stanowiącą wspólny kanał komunikacji z kancelarią. Do dyspozycji klienta oddajemy bogatą bibliotekę wzorów dokumentów korporacyjnych.

Prawnik pierwszego kontaktu

Naszą ofertę kierujemy również do osób fizycznych, zdecydowanych powierzyć prowadzenie spraw prywatnych zaufanemu doradcy.

Podejmujemy się uporządkowania kwestii spadkowych i innych spraw rodzinnych. Dbamy o ochronę wizerunku i dóbr osobistych. Doradzamy przy prywatnych transakcjach i inwestycjach, pomagamy w zarządzaniu portfelem aktywów.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby potrzebujące obsługi prawnej na stałe, jak i przy jednorazowych zleceniach.

French Desk

Znamy realia polskiego i francuskiego porządku prawnego.

Klientom z Francji pomagamy założyć w Polsce biznes lub w inny sposób ulokować tu swoje interesy. Naszym polskim klientom doradzamy przy realizacji przedsięwzięć na terenie Francji, a także zapewniamy reprezentację przed tamtejszymi sądami i opinie prawne wymagające uprawnień adwokata francuskiego.

Realizujemy transakcje handlowe pomiędzy partnerami z obu krajów. Uczestniczymy w negocjacjach prowadzonych po polsku, francusku i angielsku.